O nas

O firmie

Firma Magnus powstała w 1992 roku jako spółka cywilna, następnie przekształcona w spółkę jawną. Działalność rozpoczęła w Jaworznie Pieczyskach przy ul. kpt. K.Pniaka 2 sprzedając stolarkę okienną największych producentów krajowych.

Dzięki zaangażowaniu właścicieli oraz pracowników, na przestrzeni ponad 20 lat, firma rozszerzyła zasięg sprzedaży oraz asortyment oferowanych materiałów budowlanych.
Przełomowym momentem w naszej działalności było otwarcie własnej siedziby w Jaworznie przy ulicy Młynarskiej 3 z nowoczesną i przestrzenną salą wystawową i sprzedażową.
Prężny rozwój, lata doświadczeń, rzetelna i miła obsługa pozwoliły firmie pozyskać zaufanie wielu instytucji, wykonawców oraz klientów indywidualnych.

Stawiając na rozwój, innowacyjność, efektywność i kreatywność, dążymy z entuzjazmem do osiągnięcia satysfakcji Naszego klienta.

O nas

Nasza firma dostarcza najwyższej jakości produkty, wykonane według najnowszych technologii, spełniające wymogi współczesnego budownictwa. Dążymy aby oferowane  przez nas usługi i towary zawsze cieszyły się pełną aprobatą i zaufaniem Naszych klientów.

Zobacz nasze certyfikaty

Misja

SklepAby Magnus kojarzył się z solidnością i jakością, a sprzedawane towary odpowiadały oczekiwaniom klienta i spełniały swoje zadania przez długie lata, a komfort mieszkania był naszym udziałem.

Cechuje nas

Jakość

Jesteśmy skrupulatni w tym co robimy dla dobra Naszego klienta.

Wartość

Najcenniejszy dla nas, jest zawsze klient.

Najlepsza cena

Naszym atutem, są atrakcyjnie niskie ceny.