Płytki włókno-cementowe

Płytki włókno-cementowe

Płytki włókno-cementowe

Włókno-cement to uniwersalny materiał o szczególnych zaletach i bardzo szerokim zastosowaniu, zarówno, gdy mamy do czynienia z nowoczesną, jak i tradycyjną architekturą.

Dachówki włókno-cementowe znajdują uznanie w oczach klientów szukających oryginalnych, estetycznych i trwałych rozwiązań dla swojego dachu.

Jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Charakteryzuje się również niezwykłą lekkością, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania ciężkich konstrukcji więźby dachowej. Płytki pokryte są podwójną warstwą farby z żywic akrylowych na bazie wody ze składnikami zapobiegającymi porastaniu mchem.

Lekkie, płaskie płytki włókno-cementowe stosowane są zarówno do zadaszenia budynków, jak również jako wykończenie elewacji.

W szerokiej ofercie firmy znajdziemy płytki o różnej strukturze – gładkiej lub porowatej, prostych lub karbowanych (nieregularnych) krawędziach, różnych wymiarach, bogatej palecie kolorystycznej.

Oprócz płytek o różnych wymiarach w ofercie znajdują się akcesoria wykończeniowe, nadające dachom elegancki,
estetyczny i trwały wygląd. Dzięki łatwości w obróbce i stabilności wymiarowej płytek uzyskamy precyzyjne wykończenie dachu przy kominach, lukarnach, oknach.

Producent: SVK, Euronit

Zobacz również; blachodachówki ; blacha na rąbek blacha z posypką ; gonty ; blacha trapezowa  ; dachówki ceramiczne ; dachówki ceramiczne ; papy